Екоенергоресурси
Про нас

Про нас

  Підприємство проводить видобуток, подрібнення, розсів та збагачення відходів видобутку вугілля (терикон)

  Звертаємовашу увагу на можливості використання порід відвалу за наступними напрямками:

А) Будівельні матеріали

Б) Сільське господарство

В) Сировина для хімічної та лакофарбової галузей промисловості

Г) Сировина техногенного походження для металургії

Д) Інші напрями використання

А) Будівельні матеріали

  1. Будівельна кераміка на основі техногенної сировини, та в якості добавки до глинистої сировини - черепиця, керамічні труби
  2. Дрібні заповнювачі природні, з порід, що попутно видобувають, для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій
  3. Пісок щільний природний, із порід, що попутно видобувають, для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій
  4. Щебінь щільний природній, із порід, що попутно видобувають, різних фракцій для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій
  5. Мінеральні дорожньо-будівельні нерудні матеріали - пісок (відсів), суміші і щебінь за фракціями, природні, з порід, що попутно видобувають, для дорожнього будівництва
  6. Крупні щільні заповнювачі бетонів при виготовленні будівельних конструкцій різного напряму (плит перекриття, стінні панелей, сходових маршів)
  7. Сировина для сумішей при виготовлені цегельної продукції, де відходи застосовують як пісну і вигоряючу добавки до сировини або самостійно, як основна сировина
  8. Пористі заповнювачі штучні, із техногенної сировини – аглопорит (матеріал, одержаний методом агломерації з пісково-глинистих порід або інших алюмосилікатних матеріа лів. Застосування пористих заповнювачів замість важкого каменя і щебеню дає мож ливість понизити масу бетону в середньому на 800 кг з розрахунку на 1 м3, масу виробів - на 30-40%, вартість будівель - на 7-18 %).
  9. Сировина для випалу та отримання керамзіту (окатишів), заповнювача штучного, із техногенної сировини, представлена переважно із подрібненої негорілої породи
  10. Сировина або добавка техногенного походження для кремнеалюмінієвих сплавів
  11. Добавка до вихідної сировини при виготовленні піно і газоблоків
  12. Щебінь із техногенної сировини, для відсипання і формування залізно-дорожнього полотна та відкосів
  13. Добавка до вихідної сировини при виготовленні вогнетривких будівельних матеріалів
  14. Добавка (наповнювач) різних фракцій в асфальтобетонні суміші (асфальтові розчини та бетони – отримують ущільненням раціонально підібраної суміші бітуму, мінерального порошку і заповнювачів. В асфальтових розчинах заповнювачем є тільки пісок, в асфальтових бетонах – пісок та щебінь або гравій)
  15. Добавка до вихідної сировини при виготовленні вяжучих матеріалів і цементу (збіднююча, активна, гідравлічна добавка до цементу, в кількості до 20 % до портландцементу і 25- 40 % до пуцоланового цементу)
  16. Добавка до вихідної суміші при виготовленні автоклавної продукції
  17. Солестійкі кріпильні бентоніти (бетони різної форми) у вугільній промисловості (додавання 15-30% тонкомолотої горілої породи забезпечує бетону солестійкість при дії сульфатних вод)
  18. Добавка до вихідної сировини (наповнювач) для інженерних споруд – вуличних, тротуарних покриттів, тротуарних плит, клінкеру.
  19. Виготовлення стінового каменю із відвальної маси горілих порід відвалу.
  20. Сировина для виготовлення малих конструкцій соціально-побутового направлення – смітники за формами, основи паркових лав.
  21. Добавка до вихідної сировини (наповнювач) для отримання безклінкерних вапняно-глинистих і сульфатно-глинистих в’яжучих. (Вапняно-глинисті в’яжучі отримують спільним тонким помелом горілих порід і вапна з невеликою добавкою гіпсу, містять у своєму складі 10-30% вапна залежно від активності горілої породи, до 5 % гіпсу, решта — горіла порода. Сульфатно-глинисті в’яжучі отримують спільним помелом гіпсу (50-65 %), горілої породи (15-40 %) і портландцементного клінкеру (10-20 %). Такі в’яжучі застосовують для виробництва низькомарочних бетонів і розчинів).
  22. Сировина для внутрішніх декоративних обли цювальних матеріалів

Б) Сільське господарство

  1. Приготування добрив для сільського господарства (мелені породні відходи - сировина (до 10% органічних речо вин) для отримання комплексних добрив, особливо для еродованих і кислих грунтів. Внесення таких добрив, підвищує врожайність карто плі, ячменю і проса на 12-15 %)
  2. Фасовані багатокомпонентні добрива з порід терикону, для присадибного господарства (відновлюють баланс і ліквідують дефіцит багатьох необхідних для рослин мікроелементів (бор, цинк, нікель, молібден, марганець, мідь, кобальт) і сірки)
  3. Добриво для розкислювання грунтів, їх кондиціювання, підвищення біологічних властивостей (мелені відсортовані карбонатні породи)
  4. Добавки при виробництві комплексних добрив і штучного грунту (горілі породи)
  5. Матеріал для відновлення ґрунтів, що зазнали ерозії (переважно застосовують перегорілі породи шахтних відвалів).

В) Сировина для хімічної та лакофарбової галузей промисловості

  1. Виготовлення сировини для медицини (глини каолінові)
  2. У виробництві гуми, папе ру, фарб (монтморилонітові породи)
  3. Пігмент для фарб (горілі породи)
  4. Адсорбент при виготовленні добрив (монтморилонітові породи)

Г) Сировина техногенного походження для металургії

  1. Вилучення глинозему
  2. Вилучення силікатного розплаву
  3. Вилучення цінних хімічних елементів та сполук
  4. Вилучення сірки

Д) Інші напрями використання

  1. Сировина для технічної рекультивації (для засипку кар’єрів, рекультивації та інших земляних робіт)
  2. Виготовлення паливних компонентів (брикетів) – як окреме високозольне паливо, так і добавка при формуванні породно-деревних горючих елементів (супутні породи багатьох вугільних родовищ містять вуглець, зокрема вуглисті аргіліти або алевроліти. Горюча маса у цих породах складає 30…60 %. При відповідній переробці цієї сировини можна додатково отримати твердо компонентне паливо).
  3. Матеріал техногенного походження для відсипки дамб різноманітного призначення, підпірних споруд.
  4. Сировина для виробництва гончарних і майолікових виробів (молоті аргіліти, глинисті сланці).

Відомості про компанію

Загальна інформація
Назва
Екоенергоресурси
Телефони
Показати всю інформацію про компанію